mieszkanie Kołobrzeg

Zalety i wady współpracy z biurem nieruchomości

Prasówki

Wielu sprzedających czy planujących wydzierżawić nieruchomość, zastanawia się czy opłaci się skorzystać z pomocy specjalisty.

Plusy i minusy współpracy z agencją nieruchomości

 

Za opłatą niedużej prowizji, tu pomocna będzie każda agencja nieruchomości.

Do atutów takiej profesjonalnej pomocy z śmiałością zaliczyć możemy doradztwo i wsparcie od startu do końca całego procesu sprzedaży, bezstronną i realną ocenę nieruchomości, pomoc w zgromadzeniu wszelkich potrzebnych dokumentów, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości (chodzi tu na przykład o to czy nie jest ona zadłużona lub istnieje problem z wyznaczeniem jej posiadacza), konkretny opis oraz fotografie konieczne do opublikowania obwieszczenia skierowanego do prawdopodobnych klientów.

Przy korzystaniu z usług biura nieruchomości zaoszczędzimy mnóstwo czasu, gdyż nie musimy zajmować się trafianiem do klientów – zostanie to uczynione za nas najlepiej jak się da.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, multum biur jako dodatkową usługę proponuje delikatne polepszenie wyglądu nieruchomości, dzięki długoletniej i ciągłej współpracy z ekipami wykonującymi remonty, mają wypracowane spore upusty dla swoich klientów.

kredyty Kołobrzeg
kredyty Kołobrzeg

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Minusy?
Chyba jedynym jest opłata prowizyjna, która osiąga najczęściej do 3% kwoty transakcji.

Jeśli mamy pomysł, czas i zdolności, warto na początku bezpośrednio spróbować spieniężyć własną własność.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments