Sylwester to nie tylko strzelanie petardami ale także taneczna noc

Sylwester, głośna czy jednak Cicha noc…

Aktualności

Warto zamiast strzelać głośnymi petardami przeznaczyć ten czas na tańce.

Sylwester

Jak co roku, każdy czeka na ten dzień, by było tanecznie, muzycznie, alkoholowo i najważniejsze by było wystrzałowo, bo nie ma sylwestra bez fajerwerków. Od paru lat jest głośno właśnie w tym temacie, by ta magiczna noc spędzić bez fajerwerków bo one szkodzą na słuch nie tylko starszym osobom, ale i zwierzetą, które się nie poskarżą, a wszyscy wiemy że taki huk im przeszkadza. Jeśli już naprawdę musicie sobie wystrzelić na powitanie nowego roku to kupcie takie, które robią jak najmniej hałasu by nikt nie czuł się pokrzywdzony. Taka noc jest tylko raz w roku i można by pomyśleć, że taka jedna noc jeszcze nikomu nie zaszkodziła, otóż jesteś w błędzie szkodzi i nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo szkodzi. Zanim wystrzelisz głośne petardy w tym roku, pomyśl o tych wszystkich zwierzętach i starszych osobach, może pomysł jakby Tobie to przeszkadzało będąc na ich miejscu. Spora ilość głośnych petard to spory wydatek, więc jeśli sobie je darujesz to portfel będzie Ci za to wdzięczny.

Zamiast wydawać pieniądze na petardy wybierz się z partnerem/partnerka na noc sylwestrową do jakiegoś lokalu lub wybierzcie się na sylwestra do dużego miasta i na żywo posłuchaj jak śpiewają gwiazdy. W sylwestra wszędzie grają gwiazdy miałbyś w czym wybierać. Co roku ładnie grają w Krakowie. Rusz się z domu bo taka noc będzie dopiero za rok

Sylwester ma to do tego, że jest zawsze obchodzony hucznie, ale warto czasem pomyśleć czy nie szkodzimy tym komuś. Może jednak warto przywitać nowy rok trochę ciszej. Polecam udać się na tą noc do Krakowa tam ładnie na żywo grają, są tam znane gwiazdy których nigdy nie zapomnisz bo mało kiedy się zdążą zobaczyć znane osoby na żywo. Hucznie będzie nie tylko w Krakowie, ale skoro już musisz mieć styczność z petardami to niech ktoś wystrzeli w jednym miejscu, a nie by każdy strzelał z osobą u siebie w domu. Spędzicie tą noc na tańcach a nie na strzelaniu petardami.

Ja Nigdy nie lubiłam jak u mnie w domu strzelali petardy bo zawsze się bałam, że komuś wystrzeli w rękach, tyle się słyszy że ktoś w ten dzień ucierpiał.

Życzę wesołego sylwestra.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alan Maćkowiak
Alan Maćkowiak
2 lat temu

Ja tam uważam, że sylwester powinnień być głośny. Ja bardzo lubię petardy i sam co roku puszczam co prawda mieszkam na wsi, ale i tak puszczam. Dodatkowo dużo osób u nas puszcza petardy wtedy to pięknie wygląda.

helena
helena
2 lat temu

Również uważam, że fajerwerki to wydawane pieniądze na głupoty, jednak czasem warto spełnić marzenie na przykład swoich dzieci. Czasem nawet wystarczy tylko jeden strzał.

Izabela L.
Izabela L.
2 lat temu

W tym roku była to cicha noc, niby brat kupił petardy wydał na nie fortunę, ale te petardy były jakieś wadliwe i mało która wystrzeliła a jak już wystrzeliła to i tak nie było słychać.