siłownia

Siłownia Dobrzany

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy klient powinien marzyć o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać obok siebie na wysokim stopniu. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednakże nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy prześcigać się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron bardzo jest nam bardzo potrzebny. Szczególnie gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Międzyzdroje

Prostą tego uwagą jest słaby testosteron, z serii przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to produkt wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których powodujemy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z obecnymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z obecnym walczyć. Ten materiał zaproponuje Ci nie tylko, gdy się wyluzować, ale również niczym nowymi metodami zapewnić sobie większy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To odpowiednio ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Reagując na krótką metę- mobilizuje nas do czynienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety właśnie w wielkiej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to teraz odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w końcach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), dawanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. I co najniebezpieczniejsze dla klientów- walczy z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i dobry sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie potrzebować Ci robić 😉 Po piąte- kontakt z kolejnym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są wyłącznie dla starszych, znerwicowanych bab)… a nadal jedna, bardzo atrakcyjna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz mocny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest bardzo istotne, dlatego zawsze stawiam nań szczególną uwagę. Pozwól je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Międzyzdroje

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak osoby wytwarzają niewielkie liczb testosteronu, choć niektórzy myślą, iż zawierają go właśnie samcy, no a my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest najbardziej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To głównie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z serii powoduje składanie się tłuszczu… i organizacja się zamyka. A po się dziwisz, że tyle panów ma pokaźne piersi i brzuchy, jakby ubiegli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak ważne jest chronienie o architekturę również jak bardzo lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno wzięliby się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera powstające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w mniejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko duża ilość tych niekorzystnych związków)

Siłownia Międzyzdroje

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to wcześnie, interesując się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dostateczną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cech. Ważna toż kupić na wiele rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed pójściem do łóżka. Badania prowadzą, że tak śpi nam się w mało chłodnym pomieszczeniu. I zapewne w takim, gdzie jest dobrze tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, lub nie śpimy na zamówienie miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimowe), nie nasuwać się przed snem grami czy filmami i nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Choć to mit, że przytyjesz, ale jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a naprawdę w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj także o to, żeby być wielki stopień witaminy D (na okres jesienno-zimowy podaje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, bo wtedy świetnie się wchłania), cynku i selenu. I gdyby więc dla Ciebie jeszcze zbyt kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które występują, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, ale są także takie, które świadczą ich skuteczność. Moja opinia jest taka, że każdy organizm jest osobisty a o przebywać na sobie, jeżeli zapewne są to naturalne sposoby. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeśli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Międzyzdroje

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam bardzo mniejsza temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli idziesz na saunę- nie wykonuj tegoż głównie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się też nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trwaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. I znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Międzyzdroje

Bądź obowiązkowy

Narzekam na zasady dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni dostarcz ją polecają. Cóż, tu i musisz zwrócić się na siebie i dokonać eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć zatem będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie istniał na siłowni zaś nie znasz odpowiedniej techniki- nie wypowiadaj się od razu na nie oczywiście jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania prowadzą, że często ćwiczenia wielkich sił mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie bądź dlatego na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I korzystaj. Mam okazję, iż nie olejesz wydanej w tym tekście wiedzy oraz sprawisz kroki, by być się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Międzyzdroje

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments