Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Połczyn-Zdrój

Zachodniopomorskie

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, daje on doświadczenie sterylności, tak przecież pożądanej w ostatnim znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w jakimkolwiek stylu.

Promocje na OBI Świnoujście

Przecież nie mniej atrakcyjną myślą jest stosowanie bieli z drugimi kolorami, zarówno tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak a te w trudnych kolorach. Należy zawsze mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na szybkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Świnoujście

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić uwagę na to, aby każde meble łazienkowe oraz wyposażenia sanitarne były w tym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, głównie w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą propozycją a zarazem niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Świnoujście

Oświetlenie w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze sprzedają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odkłada się od białego koloru również dużo rozświetla pomieszczenie. Jest zatem skuteczna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się również duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka kupi na dużą kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć całą gamę produktów widocznych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą również odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt wielu bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba brać na obserwacji to, że meble łazienkowe oraz zapachy mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Świnoujście