Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online

Artykuł miesiąca

W dzisiejszych czasach coraz większe grono osób jest zainteresowanych wzięciem pożyczek. Natomiast niektórzy z tych osób posiadają już jakieś zadłużenia, które uniemożliwiają im wzięcie kredytu w instytucji bankowej. Dlatego na rynku finansowym są dostępne produkty również dla takich osób. Pożyczki dla zadłużonych w obecnym czasie cieszą się bardzo dużą popularnością. Daje one możliwość pozyskania dodatkowe źródła pieniędzy w dość krótkim czasie i bez zaświadczeń o zarobkach. W większości przypadków taka możliwość jest jedyną deską ratunku dla wielu osób, którzy potrzebują dodatkowego źródła finansowania.

Czym są pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczkami dla zadłużonych określa się nic innego, jak pożyczki oferowane przez instytucje poza bankowe. Są to w większości przypadków pożyczki, które są krótkoterminowe, czy są to tak zwane chwilówki, które należy spłacić w większości przypadków w terminie nie dłuższym, niż trzydzieści dni. Do jednych z głównych wymagań, jakie trzeba spełnić, aby móc uzyskać pożyczkę dla osób zadłużonych są takie kwestie jak:

  • posiadanie ważnego dowodu osobistego
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • dysponowanie własnym numerem rachunku bankowego

Osoba, która decyduje się na złożenie wniosku o pożyczkę dla zadłużonych powinna być osobą pełnoletnią. Niektóre z firm oczekiwać mogą od nas, abyśmy mieli ukończony 21. rok życia, aczkolwiek są to sytuacje dość rzadko spotykane. Pożyczki dla zadłużonych są udzielane przez internet, dlatego klient zainteresowany wzięciem takiego zobowiązania finansowego ma możliwość zrobienia tego bez potrzeby wychodzenia z domu. W ten sposób zaoszczędza on swój wolny czas oraz zyskuje pewną dozę anonimowości, ponieważ nie musi udawać się do placówki stacjonarnej. W związku z tym pożyczkę taką można wziąć o dowolnym czasie i w dowolnym dniu, a pieniądze zostają przelane na konto klienta w ciągu zaledwie kilku minut. Ważne jest jednak to, aby dane złożone w formularzu zgadzały się w pełni z tymi danymi, które znajdują się na podanym przez nas rachunku bankowym. Bowiem podanie rachunku bankowego w formularzu o pożyczkę jest potrzebny nie tylko po to, aby zostały nam w to miejsce przelane pieniądze, ale również po to, aby zweryfikować poprawność podanych przez nas danych osobowych. Jeżeli dane osobowe przez nas podane będą się zgadzać to pożyczka zostanie nam udzielona bez jakiegokolwiek problemu.

 

Czy można zmienić termin spłaty pożyczki dla zadłużonych?

 

Wszystkie firmy pożyczkowe, które oferują możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania finansowego. Natomiast, aby tego dokonać należy uiścić w tym celu opłatę, oczywiście opłata taka nie idzie na poczet spłaty pożyczki. Jest ona wyłącznie potrzebna, aby przedłużyć termin spłaty o kolejne trzydzieści dni. Wiele osób korzysta z takiego rozwiązania, ponieważ wtedy mają oni więcej czasu na zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy, która jest potrzebna, aby w całości uregulować swoje zobowiązanie finansowe.

Czy można mieć kilka pożyczek dla zadłużonych w jednej instytucji poza bankowej?

Otóż, jeżeli chodzi o kwestię tego, czy można mieć kilka pożyczek dla zadłużonych w jednej instytucji bankowej to należy zdecydowanie powiedzieć, że takiej możliwości nie ma. Otóż, w każdej firmie pożyczkowej można mieć wyłącznie jedną otwartą pożyczkę. Jeżeli taką pożyczkę spłacimy to możemy wziąć kolejną.

Weryfikacja wniosku i decyzja o udzieleniu pożyczki

Weryfikacja wniosku, jak również sama decyzja o udzieleniu pożyczki odbywa się w sposób ekspresowy. Po złożeniu wniosku czekamy zaledwie kilka minut na decyzję. Z kolei po udzieleniu decyzji pieniądze zostają nam wysłane na konto niemal natychmiastowo. Decyzja w sprawie udzielenia pożyczki dla zadłużonych będzie pozytywna, jeżeli wszystkie dane podane przez nas we wniosku będą się zgadzać z tymi, które widnieją na naszym rachunku bankowym. Systemy, w które są wyposażone firmy poza bankowe są w stanie w skrupulatny sposób zweryfikować poprawność naszych danych, aby uniknąć oszustwa ze strony nieuczciwego klienta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Żuraw
Dariusz Żuraw
2 lat temu

Osoby które mają zadłużenia nie powinny brać pożyczek. Ja znam osoby, które próbowały ukryć to przed bankiem, że są zadłużone. Też osoby, które nie płacą alimentów na dziecko też nie powinni brać.

Mikołaj Kowalski
Mikołaj Kowalski
2 lat temu

Nie powinno być tak, że zadłużone osoby mogą brać kredyt. Ja sam już wszystkie długi spłaciłem i teraz bym mógł wziąć kredyt. Ale znam sporo osób, które nie płacą długów, a kredyt mają.

Piotr Węglarz
Piotr Węglarz
2 lat temu

Ludzie to często się zadłużają nie wiem, po co. Porem płacz, że nie są w stanie spłacić długów i że mają komornika. Banki też zwracają uwagę na to czy ktoś ma komornika, czy nie. Ludzie się też zadłużają, żeby wyremontować dom lub kasa na firmę.

Dan Cuso
Dan Cuso
2 lat temu

Nie powinno być możliwe, żeby osoby zadłużone mogły brać kredyt. Ja sam byłem zadłużony to bank mi odmówił kredyt dopóki nie spłacę komornika. W końcu mi się udało spłacić długi i kredyt dostałem.

Izabela L.
Izabela L.
2 lat temu

Osoby, które mają już wziętą pożyczkę nie powinni dostać kolejnej zwłaszcza gdy tej poprzedniej nawet nie spłacają !