leasing bez bik

Leasing Błaszki zadzwoń 887 332 665

Prasówki

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj nabycia określonych przedmiotów. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Rzgów

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Jasne jest, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W czasie rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to że nie masz obowiązku wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Rzgów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Rzgów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Rzgów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments