Last Minute

Last Minute Świdwin

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to pewna z prac popularnego i znacznie podawanego w tym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Borne Sulinowo

Film swoją premierę nosił w roku 2013 po czym szybko zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne działalności w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w skórę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w skórę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki przebiegający w sztuki Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w skórę Natalii Wis, będącej znaczną miłością Tomasza też z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w budowa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w budowa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w pełnej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele atrakcyjnych oraz tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy można się bardzo łatwo domyślić nawiązuje do normalnych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Borne Sulinowo

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. Ale na taką wycieczkę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć wynosi mu jego matka – kobieta niezwykle żywa również z normami – w efekcie nie bez przyczyny przez wiele lat pracowała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem przedstawiają się też zapewne jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w ostatnim Egipcie, to wprawdzie obecnie na wyjeździe bohaterowie są wielkie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy również nie są świadomi tego, iż to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które przyjdą na własnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ponad kuchnia nie przekazuje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Niestety pani nie jest jedyna, ponieważ na jakimś kroku towarzyszy jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje jest jej narzeczonym.

Last Minute Borne Sulinowo

Właśnie tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też używa się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest jeszcze kontakt z konsulatem, więc Tomasz oraz jego rodzina muszą sobie w obecnym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w wyniku muszą powrócić prędzej lub później do świecie, a w danym elemencie ze powodu na finansowe braki stanowi wtedy ciężkie. Dlatego pomysłowa i ratująca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do kraju.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega oraz jego obsługa prowadzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel uważa się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Borne Sulinowo

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie cały firm liczony był naprędce, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budów – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na etap, w jakim będą potrafili zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Borne Sulinowo

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments