kurier poczta

Kurier poczta Mordy

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat chodzimy na sektorze usług kurierskich, odpowiadając naszym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy tekst a wszystka przesyłka gabarytowa dochodziły do odbiorcy przez ścian i zazwyczaj na czas. Zobacz, co potrafimy osiągnąć dla Ciebie!

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

W naszym serwisie możesz wziąć krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych klientów i gabarytów. Osiągniesz więc w droga niski i duży, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a i przeprowadzki również drugie niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

Kim jesteśmy?

Z lat już (tak od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak jesteśmy pięknem dobrze niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w przewozie drogowym. Istnieje więc gwarancja zaufania i wytrzymałości na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza wiedzę i kompetencji z działu logistyki, jakie obejmuje znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników wchodziły do użytku w najlepszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a i poufność danych, które są potrzebne do spełnienia nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na karcie KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej popularności, a nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również drugie przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływu ręki, bez wyjeżdżania spośród domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, lecz również list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz orientując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników mamy szereg udogodnień pomagających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu cierpią, na karcie internetowej, natomiast jeżeli wolisz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w chwila minut.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycje dla instytucji i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot nabycia w czasie pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego i mający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim pozna on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Jeśli nie wywiążemy się spośród tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści płynące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy ogromny wachlarz sprawdzonych także sprawnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A właśnie ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by przekazywać je naszym mężczyznom!
Posiadamy wrażenie, za którym mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy lekkie i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy uprawnienia i promocje dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie zwrócona na czas.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Nowe Miasto nad Pilicą

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments