Cel kredytu? Zakup działki!

Kredyt na zakup działki

Inne takie tam Prasówki Warto przeczytać

Chyba każdy z nas skrycie marzy o posiadaniu własnego kawałka ziemi, na którym będzie mógł wznieść dom lub po prostu postawić wakacyjną altankę. Okazuje się jednak, że na rynku działek ceny są niezwykle niestabilne. Zdarzają się przejściowe okresy, w których rzeczywiście działkę można nabyć po niezwykle atrakcyjnej cenie, jednak takie okresy niestety występują niezwykle rzadko. W dużej mierze cena działek utrzymuje się na niezwykle wysokim poziomie. W związku z tym niezwykle ciężko zrealizować marzenia o posiadaniu własnego kawałka ziemi, bez uzyskania odpowiedniego wsparcia finansowego. Tego typu pożyczki, udzielane na konkretny cel, nazywają się kredytami celowymi i niestety, ale banki nie udzielają ich zbyt chętnie. Niemniej jednak nie warto porzucać swoich marzeń o działce, gdyż istnieje niezwykle sprawdzony i efektywny sposób na uzyskanie odpowiedniego kredytu!

Kredyt celowy na zakup działki- kto go udzieli?

Kredyt celowy na zakup działki z pewnością nie jest jednym, z flagowych produktów bankowych. Tego typu kredyty stoją wręcz na ostatnim miejscu w ofertach banku. Co najważniejsze jednak klienci w tego typu instytucjach przechodzą przez niezwykle żmudny i kłopotliwy proces weryfikacji. Banki zwykle muszą zebrać praktycznie wszystkie informacje o wnioskodawcy, a samo złożenie wniosku związane jest z całą masą innego rodzaju formalności, których trzeba dopełnić. Nie da się ukryć, że samo rozpatrywanie złożonego wniosku przez bank potrafi zająć niezwykle długi czas, w którym nasza upatrzona działka, po prostu może zostać już sprzedana. Najgorszą kwestią jest jednak to, że nawet po tak długim czasie oczekiwania na przyznanie środków, wnioskodawca może spotkać się z decyzja odmowną, co całkowicie przekreśla jego szanse na uzyskanie takiego wsparcia finansowego. Zamiast więc załamywać ręce i się poddawać, o wiele lepiej jest zwrócić się o pomoc do instytucji pozabankowych. To właśnie one specjalizują się w kredytach celowych. By wyprać odpowiedni produkt dla siebie, warto skorzystać z pomocy strony: kredytomarket.pl. Jest to swoista porównywarka kredytów celowych, gdzie klient na samym początku podaje parametry wsparcia finansowego o które chce się starać, a następnie strona ta wyświetla mu najbardziej pasujące oferty kredytów- w tym wypadku kredytów na zakup działki. Opatrzone są one dokładnymi opisami, więc bez problemu będzie można porównać dane produkty, a następnie podjąć decyzję o złożeniu wniosku do pożyczkodawcy, którego oferta najlepiej wpisuje się w oczekiwania i potrzeby danego klienta. Jest to więc niezwykle szybki i prosty sposób, by móc uzyskać kredyt na zakup wymarzonej działki. Co najważniejsze jest to sposób całkowicie bezpieczny, gdyż strona kredytomarket.pl czuwa nie tylko nad tym, by dane klientów były rzetelnie chronione, ale również nad tym, by cały proces przebiegał z zachowaniem jak najlepszego standardu.

Jakie są zalety kredytu na zakup działki od instytucji pozabankowej?

Instytucje pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością, jednak fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Zwykle największą ich zaletą jest to, że ograniczają one formalności do minimum. Samo wypełnienie wniosku i wysłanie go do pożyczkodawcy nie zajmuje więcej niż 10 minut, a oprócz dowodu osobistego, często nie jest potrzebne absolutnie nic więcej. Co więcej, by złożyć taki wniosek nie trzeba nawet wychodzić z mieszkania, ani nawet podnosić się z ulubionego fotela lub kanapy, gdyż wygodnie i prosto wypełnia się go za pośrednictwem strony online. Kolejną niewątpliwą zaletą zaciągnięcia kredytu na zakup działki z instytucji pozabankowej jest niezwykle szybki czas rozpatrzenia danego wniosku. Zwykle klient może oczekiwać odpowiedzi już w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku. Dodatkowo decyzja praktycznie zawsze jest pozytywna. Kolejno, środki są przelewane na konto klienta w czasie błyskawicznym, zwykle zajmuje to jedynie kilka godzin, a w szczególnych przypadkach jeden dzień roboczy. Wówczas można mieć pewność, że nikt nie zakupi naszej wymarzonej działki przed nami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper Tobiarz
Kacper Tobiarz
1 rok temu

Ja kredyt brałem w 2016 na zakup działki. Formalności szybko zostały załatwione i kasy była na koncie. Trzeba uważać, jeśli się bierze kredyt lub pożyczkę z internetu, bo można się wpakować w spore problemy.

Radosław Król
Radosław Król
1 rok temu

Ja sobie kupiłem działkę za kredyt. I teraz jestem bardzo zadowolony spędzam dużo czasu na działce. Na działkę do mnie wpadają także goście i jest ich sporo, a więc polecam kredyt na zakup działki.

Tomasz Korolewiak
Tomasz Korolewiak
1 rok temu

Kredytu na zakup działki bym nie wziął, ponieważ mam już jedną. Znam wiele osób, które kupują działki za pożyczki z banków, a potem już mają problemy finansowe i nie mają z czego spłacać.

Kacper Meller
Kacper Meller
1 rok temu

Kupowanie działki jest bardzo fajne. Sam kupiłem działkę 3 lata temu za kredyt i jestem bardzo zadowolony codziennie jeżdżę na działkę i sobie tam spędzam czas i muszę przyznać, że na mojej działce jest bardzo fajnie.