Kredyt na sprzęt RTV i AGD

Kredyt na sprzęt RTV i AGD

poradnik

Czy kredyt na sprzęt RTV lub AGD to dobry pomysł?

Sprzęt RTV/AGD otacza nas każdego dnia w naszym domach. Pralki, zmywarki, lodówki, telewizory, smartfony to rzeczy z naszej perspektywy niezbędne do normalnego funkcjonowania w warunkach domowych. Czasami jednak sprzęt lubi się popsuć. Stajemy wtedy przed dylematem, czy kupić “chińczyka” w tanich kosztach, ale z równie kiepską żywotnością, czy lepiej zainwestować w sprzęt który starczy na lata? Wiele renomowanych firm produkuje sprzęt RTV/AGD wysokiej klasy i chwali się jego trwałością, jednak sprzęt taki ma również swoją cenę na półce sklepowej. Warto wtedy rozważyć wsparcie naszych funduszy, aby zainwestować ,np: w wymarzoną pralkę, Dzięki czemu będziemy mieli pewność, że nowy nabytek posłuży dla wszystkich domowników jeszcze długo po upływie okresu gwarancji producenta.   

 

Kredytomarket? A co to takiego?

 

Czym jest kredytomarket i jak nam może pomóc w zakupie wymarzonego sprzętu RTV/AGD? Codziennie na ulicy mijamy oddziały wielu różnych banków. Każdy z nich oferuje możliwość wzięcia kredytu gotówkowego, ale w każdym banku musimy składać kolejne papiery. Kredytomarket jest brokerem kredytowym co oznacza, że jeśli na nim złożymy wniosek oni zajmą się resztą i przedstawią nam konkretne oferty z różnych źródeł, a my już nie musimy wypełniać mnóstwa tych samych papierów.

 

Czy Kredytomarket jest bezpieczny?

 

Nie czekając długo z odpowiedzią: tak. Broker dba o klientów pod względem bezpieczeństwa (każde połączenie ze stroną www jest szyfrowane) oraz ich komfort. Cała procedura starania się o kredyt jest niezwykle prosta i intuicyjna. Kredytomarket poprowadzi nas krok po kroku przez cały czas wypełniania wniosku, a kalkulator kredytowy dostępny na stronie zadba o nasz komfort psychiczny abyśmy cały czas mieli kontrolę nad naszymi wydatkami. Kalkulator dostępny jest bez żadnych przeszkód dla każdego (żadnej wcześniejszej rejestracji!). Należy pamiętać, że www.kredytomarket.pl nie tylko porównuje oferty banków, ale również firm pożyczkowych.

 

Kredyt na sprzęt Gospodarstwa Domowego lub RTV

 

Kupując sprzęt dobrej klasy zależy nam, aby korzystać z niego jak najdłużej. Oznacza to, że nie możemy kupić marki no-name za parę groszy. Zakup dobrego sprzętu do domu to bardzo często wydatek kilku bądź kilkunastu tysięcy złotych. Wydając tak dużą sumę powinniśmy pamiętać o tym ,aby nie działać w pośpiechu ale z rozwagą. Nasza decyzja powinna być przemyślana. Pamiętaj również, że pożyczając ,np: 10000 zł masz do oddania więcej. Tylko kredyty na małe kwoty mają inne warunki i bardzo często są “darmowe”. Poszukaj swojego wymarzonego sprzętu AGD/RTV, wejdź na www.kredytomarket.pl oraz sprawdź na kalkulatorze kredytowym jaką wysokość rat trzeba będzie spłacać w zależności od długości okresu spłaty kredytu. Kredytomat posiada swoją sieć agentów stacjonarnych, dzięki czemu, jeśli nie masz zaufania do załatwienia spraw finansowych przez internet, możesz spotkać się z naszym agentem oko w oko i wyjaśnić wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Dlaczego kredyt na sprzęt do domu tylko w kredytomacie?

 

Na rynku istnieje wiele innych rozwiązań dlaczego akurat powinienem wybrać kredytomat? Odpowiedź jest bardzo prosta. Broker jest bezpieczny i cieszy się zaufaniem klientów (nie jesteśmy firmą “krzak”). Wszystkie wyliczenia są zgodne z rzeczywistością, i nie jest to żadna ściema która posiada mnóstwo ukrytych kosztów dodatkowych. Kredytomarket.pl jest bardzo prosty w obsłudze i potrzebuje minimum formalności, abyś zobaczył pieniądze na swoim koncie. Wielkim atutem jest rozbudowana sieć Agentów stacjonarnych, dzięki czemu nie musisz załatwiać wszystkiego online. Nasz Agent skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

 

Czas działać.

 

Nie musisz dłużej zwlekać z wzięciem kredytu na wymarzony sprzęt. Zaprezentowane rozwiązanie ułatwia wszystko do maksimum, dzięki czemu nasza głowa jest spokojniejsza bo mamy wydatki pod kontrolą. Pamiętajmy tylko, aby w pełni przeanalizować naszą sytuację i wszystkie decyzje podejmować świadomie z pełną odpowiedzialnością za budżet którym dysponujemy. Udanych zakupów życzy kredytomarket.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izabela L.
Izabela L.
2 lat temu

Mi by się przydał kredyt ale taki którego nie musiała bym oddawać, niestety taki nie istnieje więc z zakupem nowych sprzętów muszę się wstrzymać lub faktycznie zaciągnąć kredyt.