Zaciągnij bezpieczny kredyt na samochód!

Kredyt na samochód

poradnik

Każdy kierowca, świeżo po zdaniu prawa jazdy rozpoczyna snucie marzeń odnośnie kupna własnego samochodu. Co więcej, wielu doświadczonych kierowców również chętnie wymieniłoby swój nieco już starszy pojazd na nowszy model, który posłuży im zarówno na dojazdy do pracy, a także na dłuższe podróże. Niestety, nowe pojazdy to również nowe wydatki, a często sprzedaż starego samochodu nie jest pokryć kosztów związanych z zakupem nowego. Nie da się ukryć, że w momencie kiedy stare auto co chwila odmawia posłuszeństwa i zawodzi, jedynym rozwiązaniem jest po prostu zakup nowego, który posłuży nam przez kilka kolejnych lat. Jednak wsparcie finansowe w postaci celowego kredytu niezwykle trudno będzie uzyskać w tradycyjnym banku. Tak więc gdzie zgłosić się po kredyt na samochód?

Kto udzieli celowego kredytu na samochód?

Wspomniane już zostało, że instytucje bankowe niezbyt chętnie udzielają pożyczek celowych. Zwykle nie tylko klienci muszą przejść przez całą masę formalności, ale także posiadać ze sobą ogromną ilość dokumentów. Co więcej, od złożenia wniosku do uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi również mija sporo czasu, a dodatkowo nie ma absolutnie żadnej gwarancji co do tego, że odpowiedź ta będzie w pełni pozytywna. Tak więc ubieganie się o kredyt na samochód w banku nie tylko zabierze dużo czasu, ale także i zwykle zakończy się negatywnym rozpatrzeniem wniosku, a klient niestety, nie będzie mógł sfinansować zakupu nowego pojazdu, nawet jeśli jest to niezwykle pilna potrzeba. Okazuje się, że jedynym, zdroworozsądkowym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do instytucji pozabankowej. Dlaczego? Otóż to właśnie one są znane z tego, że o wiele chętniej udzielają swoim klientom celowych kredytów. Zwykle są to niezbyt porażające kwoty, a instytucje pozabankowe dbają o to, by ich klienci mogli śmiało realizować swoje marzenia, bez względu na to czy potrzebują kredytu- jak w tym wypadku na samochód- czy na zupełnie inny cel. Dodatkową zaletą instytucji pozabankowych jest fakt, że zwykle nie mają one czasu na sprawdzanie wszelkich formalności, z tego też względu zostały one ograniczone do zupełnego minimum. Klienci więc nie musza posiadać ze sobą stosu dokumentów, ani stresować się, że nie posiadają wyciągów z konta bankowego. Instytucje pozabankowe wymagają minimum formalności, a co najważniejsze, decyzja o przyznaniu dodatkowych środków zapada w kilka minut. Tym samym, analogicznie klient nie czeka długo na gotówkę- zwykle zajmuje to od kilku godzin do jednego dnia roboczego, a środki przelewane są bezpośrednio na konto.

Gdzie znaleźć bezpieczny kredyt na samochód?

Instytucje pozabankowe stale się rozwijają i z dnia na dzień na rynek wkraczają nowi pożyczkodawcy. Nic więc dziwnego, że klienci mają przysłowiowy, ciężki orzech do zgryzienia, wybierając odpowiednią pożyczkę. Wówczas z pomocą przychodzi strona kredytomarket.pl. Jest to strona działająca na zasadzie niezwykle szybkiej i efektywnej porównywarki produktów jakie oferują klientom instytucje pozabankowe. Strona została stworzona po to, by każdy klient mógł zaciągnąć jak najlepszy dla siebie kredyt celowy. Znajdziemy na niej produkty tysiąca instytucji pozabankowych, a także dokładne opisy ich usług. Wówczas klient jedynie wpisuje kwotę kredytu jaka go interesuje i na tej podstawie wyświetlane są mu najbardziej trafne propozycje. Dzięki temu może on rozeznać się w poszczególnych ofertach kredytów na samochód, a także porownać je pod względem oprocentowania czy RRSO. Następnie klient może podjąć najlepszą dla siebie decyzję odnośnie kredytu celowego. Co najważniejsze, dzięki wspomnianej już stronie klienci nie muszą nawet wychodzić z domu by złożyć wniosek, gdyż cała procedura odbywa się za pośrednictwem Internetu. Wniosek błyskawicznie przekazywany jest do pożyczkodawcy, który również nie potrzebuje zbyt wiele czasu na jego rozpatrzenie. Kolejno klient otrzymuje decyzję, która najczęściej jest pozytywna, a środki przelewane są bezpiecznie na jego konto bankowe. Wówczas już na drugi dzień może kupić swój wymarzony samochód.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments