Kredyt na dowolny cel- gdzie można go zaciągnąć?

Kredyt na dowolny cel

Prasówki

Każdy z nas ma marzenia, nie zależnie czy chodzi o daleką podróż, zakup nowego auta czy być może nawet remont mieszkania. Celów jakie chcemy spełnić może być całe mnóstwo, a co więcej zwykle niezbędne są odpowiednie środki finansowe, które dowolnie można przeznaczyć na ich realizację. Nie da się ukryć, że nie zawsze chcemy swoje cele ujawniać, gdyż jak to twierdza bardziej przesądni Polacy, wówczas mogą się one nie spełnić lub nie zrealizować. Zawsze jednak w obliczu prawdziwego, finansowego wyzwania niezbędne jest pozyskanie dodatkowych środków.

Zwykle pierwszą instytucją do której zgłaszali się zainteresowani były banki. Niemniej jednak one zawsze niechętnie przychylały się do wniosków klientów, którzy nie chcieli ujawnić na jaki cel zostaną przeznaczone pożyczone przez nie pieniądze. Co więcej, niezbędne jest przebrnięcie przez wiele formalności, które jednocześnie nie dają żadnej gwarancji, że rzeczywiście wniosek ten będzie pozytywnie rozpatrzony. Tak więc pojawia się pytanie, kto udzieli nam kredytu na dowolny cel?

Kredyt na dowolny cel bez zbędnych formalności

Wielu pożyczkobiorców świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że banki są jedną z tych instytucji, które charakteryzują się największymi i najsurowszymi restrykcjami jeśli chodzi o udzielanie kredytów. Co więcej, skrupulatnie weryfikują one zdolność kredytową wnioskodawców, a także dokładnie sprawdzają wszystkie rejestry, a także historię kredytową. Wobec tego, zawsze znajdzie się powód, który będzie dla banku wystarczający, by móc odrzucić wniosek klienta, a tym samym pozbawić go możliwości zrealizowania konkretnych celów. Z pewnością też, w przypadku banków, nie można liczyć na szybką i sprawną decyzję oraz ewentualne przelanie środków, gdyż rozpatrzenie wniosku często maksymalnie przeciąga się w czasie. Klienci więc, którzy mają w planach zaciągnięcie kredytu na dowolny cel powinni zwrócić się z wnioskiem do instytucji pozabankowej. Oczywiście głównym problemem może być wybór najlepszej z nich, jednak problem ten pomoże rozwiązać strona: kredytomarket.pl. Jest to witryna brokera, która działa na zasadzie niezwykle wydajnej porównywarki ofert, jakimi dysponują konkretne instytucje pozabankowe. Wówczas klient po przejściu na witrynę brokera wypełnia krótki formularz, w którym musi przede wszystkim wybrać wysokość kwoty pożyczki jaka go interesuje, a co więcej absolutnie nie musi podawać konkretnego celu, na jaki chce on te pieniądze przeznaczyć. W odpowiedzi na wypełniony formularz strona brokera przedstawia klientowi konkretne propozycje pożyczek na dowolny cel, które udzielane są przez przeróżne instytucje bankowe. Każda z ofert pożyczki jest również opatrzona dodatkowym opisem, a także niezbędnymi informacjami np. odnośnie jej oprocentowania czy rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Wówczas klient może dowolnie porównać konkretne oferty, a finalnie podjąć decyzję, która będzie dla niego najkorzystniejsza i która najlepiej wpisze się w jego oczekiwania i potrzeby. Co najważniejsze, instytucje pozabankowe zwykle nie wymagają dostarczania różnorodnych zaświadczeń czy wniosków, gdyż cały proces odbywa się całkowicie za pośrednictwem Internetu, a głównym wymogiem jest posiadanie ważnego dowodu osobistego.

Kredyt na dowolny cel w kilka godzin

To co cechuje kredyty na dowolny cel, które przyznawane są przez instytucje bankowe to przede wszystkim ogromna szybkość. Zwykle wypełnienie wniosku online nie zajmie klientowi więcej niż 15 minut, a co najważniejsze nie musi on nawet w tym celu wychodzić z domu. Dodatkowo od razu po dostarczeniu wniosku do pożyczkodawcy, jest on rozpatrywany, tak by w możliwie jak najkrótszym czasie dostarczyć oczekującemu klientowi odpowiedź. Zwykle praktycznie każdy wniosek kończy się pozytywną decyzją, a klient może cieszyć się kredytem udzielonym na dowolny cel. Dodatkowo środki zostają przelewane na konto wnioskodawcy zaledwie w kilka godzin od momentu podjęcia decyzji, a maksymalnym czasem oczekiwania na pieniądze jest jedynie jeden dzień roboczy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izabela L.
Izabela L.
2 lat temu

Mi to by się przydał taki kredyt którego nie musiała bym spłacać, bo moje wydatki nie mają końca.