Karty kredytowe Alfa i Impresja - zmiany w Banku Millenium

Karty kredytowe Alfa i Impresja – zmiany w Banku Millenium

Prasówki

Klienci Banku Millenium, którzy posiadają karty kredytowe Alfa oraz Impresja, powinni zapoznać się ze zmianami, jakie bank ten wprowadza od 1 stycznia 2021 roku. Dotyczą one limitu zwrotów oraz miejsc, w których należy dokonywać płatności, aby je uzyskać. Ponadto ograniczona zostanie wysokość miesięcznego zwrotu, jaki można uzyskać z kartami kredytowymi Impresja i Alfa.

Karty kredytowe Millenium cieszą się ogromną popularnością wśród posiadaczy kont osobistych w tym banku, ponieważ bardzo często ich posiadanie wiąże się z wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami. W grudniu 2020 roku pojawiła się na przykład promocja na kartę kredytową Impresja, dzięki której osoby, które składały wniosek o wyrobienie karty za pomocą bankowości elektronicznej, mogą zdobyć bon Allegro o wysokości 300 złotych. Z kolei ci, którzy do tej pory nie mieli konta osobistego w Banku Millenium, mogą je otworzyć jeszcze w tym roku, otrzymując bon Allegro o wysokości 200 złotych oraz możliwość korzystania z darmowych przesyłek Allegro Smart przez najbliższy rok.

Pod koniec października bieżącego roku Bank Millenium zakończył program „Codziennie zyskuje”, który oferował klientom zwrot 5% za płatności kartą w wyszczególnionych punktach handlowych i usługowych. Kolejne zmiany dotyczące kart kredytowych Alfa i Impresja mogą mieć niebagatelne znaczenie dla ich posiadaczy.

Do tej pory moneyback dla najpopularniejszych kart w Millenium prezentował się wyjątkowo atrakcyjnie. Bank nie tylko oddawał 5% zwrotu za dokonanie transakcji w wybranych punktach, podczas gdy miesięcznie nie dokonywał zwrotów, ale w ciągu roku można było odzyskać 760 złotych. Była to maksymalna kwota, ale w przypadku dużych zakupów można było odzyskać ją nawet w ciągu jednego miesiąca. Nowy program dla wybranych kart kredytowych będzie obowiązywał od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku i obejmował umowy podpisane od 30 kwietnia 2013 roku do 11 listopada 2019 roku, a także te, do których po 28 listopada 2020 podpisano aneks ze zmianami postanowień w sprawie zasad oprocentowania Rachunku Karty.

Tym razem Bank Millenium będzie naliczał zwroty o wysokości 5%, jednak nie będą się w to wliczały płatności Blikiem, nawet jeśli będzie on połączony z kartą, a maksymalny zwrot miesięczny nie przekroczy 50 złotych, co w skali roku daje tylko 600 złotych. Zwroty będą pojawiały się na koncie do 20. dnia w miesiącu następującym po miesiącu, w którym dokonaliśmy płatności. Zostały również wymieszane punkty, w których należy dokonywać płatności, aby otrzymać zwrot pieniędzy. O ile wcześniej karta kredytowa Alfa była rozwiązaniem dla mężczyzn, a Impresja dla kobiet, o tyle teraz punkty, w których należy robić zakupy obejmują w przypadku obydwu kart zarówno sklepy dla pań, jak i dla panów. Pośród nich znajdują się na przykład Apart, Ciemna City, Sephora, Pennyblack czy Travelplanet

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
William Szekspir
William Szekspir
1 rok temu

Bank milenium to bardzo fajny bank. Kiedyś miałem u nich konto, ale się przeniosłem do innego banku. Z bankiem milenium mam bardzo dobre wspomnienia i u nich szybko wszystko można było załatwić.

Artur Lipiński
Artur Lipiński
1 rok temu

Ja mam konto w millenium. Jestem bardzo zadowolony aplikacja bardzo szybko chodzi można wykonywać transakcję blik. Mało się płaci za utrzymanie konta. Szybko też działają bankomaty.

Jakub Kot
Jakub Kot
1 rok temu

Ja myślałem, żeby przejść do milenium słyszałem pozytywne opinie. Ponieważ mi się bardzo nie układa w Nest Banku tam u nich w aplikacji bardzo często coś nie działa ostatnio miałem problem z 2 przelewami.

Stanisław Snopek
Stanisław Snopek
1 rok temu

Ja mam konto w banku millenium już od 6 lat. Wszystko fajnie chodzi aplikacja bardzo szybko działa bez żadnych problemów można wykonywać transakcję blik karta się nie blokuję, tak więc same plusy.