Jak zamówić foliopaki DPD?

Jak zamówić foliopaki DPD?

Warto przeczytać

Zamówienie hurtowej ilości foliopaków to idealny pomysł, jeśli Twoja firma wysyła sporą ilość paczek kurierem DPD lub paczkomatem. Nie ważne czy prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz sprzedane produkty, czy prowadzisz firmę i rozsyłasz przy pomocy kuriera dokumentację.

Foliopaki sprawdzą się w każdym przypadku. Ich atutem jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Są one nieprzeźroczyste, więc nie jest widoczna zawartość przesyłki. Do tego występują w kilku najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu ułatwi Ci to mierzenie i pakowanie paczek i nie będzie sytuacji, że w biegu zaznaczysz inny rozmiar paczki, niż jest w rzeczywistości, przez co nie zmieści się ona do paczkomatu.

Jak zamówić foliopaki DPD?

Najprostszym sposobem będzie zamówienie ich online na oficjalnej stronie przewoźnika DPD. Do tego wystarczy tylko rejestracja i posiadanie aktywnego konta na witrynie sklep.dpd.com.pl. Można tam zamówić wszelkie materiały operacyjne. Do założenia konta potrzebne jest posiadanie działalności gospodarczej z nadanym numerem NIP. Niestety klienci indywidualni nie mają możliwości zrobienia zamówienia detalicznego. Jeśli jesteś klientem indywidualnym i wysyłasz sporo paczek przy pomocy kuriera DPD możesz zamówić foliopaki z firm współpracujących z DPD i sprzedających akcesoria kurierskie i materiały operacyjne.

Dlaczego warto posiadać foliopaki?

Foliopak to bardzo wygodna metoda pakowania przesyłek. W porównaniu do kartonów i innych sztywnych materiałów daje pewną dowolność względem rozmiaru paczek. Nawet wybór większego foliopaku nie oznacza, że paczka musi być aż tak duża. Z drugiej jednak strony dzięki używaniu foliopaków nie da się pomylić rozmiarów paczek i wybrać nieodpowiedniego formatu wysyłki. Mogłoby to rodzić problemy ze zmieszczeniem się paczki w paczkomacie czy konieczności późniejszej zapłaty kurierowi za zbyt dużą paczkę. Użycie foliopaków jest wygodne i bezpieczne, po pierwsze magazynowanie dużej ilości foliopaków nie zajmuje zbyt wiele miejsca (wyobraźmy sobie, że każdą paczkę musielibyśmy zapakować w karton, to potrzebny byłby cały magazyn na kartony). Dodatkowo foliopaki są solidne, trudno je przypadkowo rozerwać, a otworzonych nie da się drugi raz zamknąć bez przerwania. Są one oczywiście w pełni nieprześwitujące i nie jest widoczna zawartość przesyłki, dzięki czemu foliopaki używa się nawet do przesyłki pieniędzy i ważnych dokumentów. By zabezpieczyć delikatne paczki, można je owinąć folią bąbelkową lub innym wypełnieniem i dopiero potem umieścić w foliopaku.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments