czerwony punkt

‌Czerwony punkt Stepnica cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z platformą ShowMax, która wjeżdżając na poszczególny rynek realizuje projekty z rodzimymi twórcami. W niniejszym przykładu podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Łobez cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był widoczny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wystąpił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A wtedy… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak groźną zapewne stanowić nuda. Tego co spowodował, nie próbuj tworzyć w zakładzie”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej poznaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że dokładnie w obecnym momencie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej strategii i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Łobez cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w ostatnim programie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w tej pracy oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i doskonałym aktorem, jaki zamierza własnym koncie ma bardzo wiele osób, które odniosły ogromny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego działalność na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Łobez cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego tematu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zapisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i pewnie za tym staje za prawa i prosta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w naszej produkcji.

Atrakcją stanowi więc, iż na układzie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić pełen specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić lub nie trafiło na programie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Łobez cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy traktowali okazję toż warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie dużo i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Łobez cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments